Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Параметри виробів
Напруга - Off State
140V
Напруга - розрив
175V
Серія
SMP, TRISIL™
Упаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / Корпус
DO-214AA, SMB
Інші імена
SMP100LC140
Кількість елементів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - Піковий імпульс (8 / 20μs)
400A
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
100A
Поточний - Hold (Ih)
150mA
Ємність
65pF