Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - тиристори > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Параметри виробів
Напруга - Off State
230V
Напруга - розрив
285V
Упаковка
Original-Reel®
Поточний - Піковий імпульс (8 / 20μs)
400A
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
100A
Поточний - Hold (Ih)
150mA
Ємність
60pF