Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - тиристори > SMP100LC-90
SMP100LC-90
STMicroelectronics
SMP100LC-90
STMicroelectronics
TRISIL 100A 90V BIDIRECT SMB
Параметри виробів
Напруга - Off State
90V
Напруга - розрив
125V
Упаковка
Cut Tape (CT)
Поточний - Піковий імпульс (8 / 20μs)
400A
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
100A
Поточний - Hold (Ih)
150mA
Ємність
80pF