Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - тиристори > SMP100MC-320
SMP100MC-320
STMicroelectronics
SMP100MC-320
STMicroelectronics
TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB
Параметри виробів
Напруга - Off State
320V
Напруга - розрив
390V
Упаковка
Tape & Reel (TR)
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
3 (168 Hours)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - Піковий імпульс (8 / 20μs)
300A
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
100A
Поточний - Hold (Ih)
150mA
Ємність
35pF