Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > STGF10NC60HD
STGF10NC60HD
STMicroelectronics
STGF10NC60HD
Параметри виробів
Напруга - розподіл емітера колектора (макс.)
600V
Vce (на) (Макс.) @ Vge, Ic
2.5V @ 15V, 5A
Умова випробувань
390V, 5A, 10 Ohm, 15V
Td (вкл / викл) @ 25 ° C
14.2ns/72ns
Перемикання енергії
31.8µJ (on), 95µJ (off)
Пакет пристрою постачальника
TO-220FP
Серія
PowerMESH™
Зворотний час відновлення (trr)
22ns
Потужність - Макс
24W
Упаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / Корпус
TO-220-3 Full Pack
Робоча температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтажу
Through Hole
Рівень чутливості вологи (MSL)
3 (168 Hours)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип вводу
Standard
Тип IGBT
Плата за ворота
19.2nC
Детальний опис
IGBT 600V 9A 24W Through Hole TO-220FP
Поточний - Колектор імпульсний (ІКМ)
30A
Поточний - Колектор (Ic) (Макс)
9A