Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > ST2S06A33PQR
ST2S06A33PQR
STMicroelectronics
ST2S06A33PQR
Параметри виробів
Напруга - вихід (мінімальний / фіксований)
3.3V
Напруга - вихід (Макс)
Напруга - вхід (мін)
2.5V
Напруга - вхід (Макс)
5.5V
Топологія
Buck
Синхронний випрямляч
Yes
Пакет пристрою постачальника
12-QFN (4x4)
Серія
Упаковка
Cut Tape (CT)
Пакет / Корпус
12-VQFN Exposed Pad
Тип виводу
Fixed
Конфігурація виводу
Positive
Інші імена
Робоча температура
-30°C ~ 125°C (TJ)
Кількість виходів
2
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
3 (168 Hours)
Час виробництва виробника
40 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Функція
Step-Down
Частота - перемикання
1.5MHz
Детальний опис
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 2 Output 800mA 12-VQFN Exposed Pad
Поточний - вихідний
800mA