STU8NM50N
STMicroelectronics
STU8NM50N
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 500V 5A IPAK
Параметри виробів
Vgs (th) (Макс.) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Макс)
±25V
Серія
MDmesh™ II
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
790 mOhm @ 2.5A, 10V
Розсіювання живлення (макс.)
45W (Tc)
Робоча температура
150°C (TJ)
Вхідна ємність (Ciss) (макс.) @ Vds
364pF @ 50V
Плата за воріт (Qg) (макс.) @ Vgs
14nC @ 10V
10V
Водовідведення до джерела напруги (Vdss)
500V
Детальний опис
N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
Поточний - безперервний стік (Id) @ 25 ° C
5A (Tc)