Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
Параметри виробів
Напруга - зворотне відведення (тип)
30V
Напруга - затиск (макс.) @ Ipp
48.4V
Напруга - розподіл (мін)
33.3V
Однонаправлені канали
1
Тип
Zener
Пакет пристрою постачальника
SMB (DO-214AA)
Серія
SMBJ, TRANSIL™
Захист силової лінії
No
Потужність - пік імпульсу
600W
Упаковка
Cut Tape (CT)
Пакет / Корпус
DO-214AA, SMB
Інші імена
Робоча температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтажу
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
13A