Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Логіка - ворота та інвертори > 74LX1G32STR
74LX1G32STR
STMicroelectronics
74LX1G32STR
STMicroelectronics
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Параметри виробів
Напруга - Постачання
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет пристрою постачальника
SOT-23-5
Серія
74LX
Упаковка
Original-Reel®
Пакет / Корпус
SC-74A, SOT-753
Інші імена
Робоча температура
-55°C ~ 125°C
Кількість входів
2
Кількість ланцюгів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Максимальна затримка розповсюдження @ V, Макс. CL
4.5ns @ 5V, 50pF
Тип логіки
OR Gate
Рівень логіки - низький
Логічний рівень - Високий
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Особливості
Детальний опис
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Поточний - спокійний (макс.)
10µA
Поточний - вихід високий, низький
32mA, 32mA