Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - діоди > ESDALC6V1P5
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT665
Параметри виробів
Напруга - зворотне відведення (тип)
3V
Напруга - затиск (макс.) @ Ipp
Напруга - розподіл (мін)
6.1V
Однонаправлені канали
4
Тип
Zener
Пакет пристрою постачальника
SOT-665
Серія
ESDA, TRANSIL™
Захист силової лінії
No
Потужність - пік імпульсу
30W
Упаковка
Original-Reel®
Пакет / Корпус
SOT-665
Інші імена
Робоча температура
-40°C ~ 150°C (TJ)