Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > L4931CD120
L4931CD120
STMicroelectronics
L4931CD120
Параметри виробів
Падіння напруги (макс.)
0.8V @ 250mA
Напруга - вихід (мінімальний / фіксований)
12V
Напруга - вихід (Макс)
Напруга - вхід (Макс)
20V
Пакет пристрою постачальника
8-SO
Серія
Особливості захисту
Over Current, Over Temperature
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Тип виводу
Fixed
Конфігурація виводу
Positive
Робоча температура
-40°C ~ 125°C
Кількість регуляторів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Детальний опис
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Поточний - Постачання (Макс)
7mA
Поточний - спокійний (Iq)
1.6mA
Поточний - вихідний
250mA