Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
Параметри виробів
Напруга - вперед (Vf) (макс.) @ Якщо
470mV @ 15A
Напруга - Реверс DC (Vr) (Макс)
45V
Пакет пристрою постачальника
TO-220AB
Швидкість
Fast Recovery = 200mA (Io)
Серія
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TO-220-3
Інші імена
Робоча температура - з'єднання
175°C (Max)
Тип монтажу
Through Hole
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Час виробництва виробника
15 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип діодів
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Конфігурація діодів
1 Pair Common Cathode
Детальний опис
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
Поточний - зворотний витік @ Vr
600µA @ 45V
Поточний - середній випрямлений (Io) (за діод)
15A