Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > ECM60US12
ECM60US12
XP Power
ECM60US12
XP Power
Параметри виробів
Напруга - вихід 4
Напруга - вихід 3
Напруга - вихід 2
Напруга - вихід 1
12V
Напруга - ізоляція
4kV
Напруга - вхід
90 ~ 264 VAC
Тип
Open Frame
Розмір / розмір
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Серія
ECM
Потужність (Вт)
60W
Інші імена
Робоча температура
0°C ~ 70°C (With Derating)
Кількість виходів
1
Тип монтажу
Chassis Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Необхідне мінімальне навантаження
No
Час виробництва виробника
18 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Особливості
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Ефективність
80%
Детальний опис
Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Поточний - вихідний (Макс)
5A