Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - діоди > ESDALC20-1BF4
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 37V 0201
Параметри виробів
Напруга - зворотне відведення (тип)
20V
Напруга - затиск (макс.) @ Ipp
37V
Напруга - розподіл (мін)
22V
Тип
Zener
Пакет пристрою постачальника
0201
Серія
ESDA
Захист силової лінії
No
Потужність - пік імпульсу
90W
Упаковка
Original-Reel®
Пакет / Корпус
0201 (0603 Metric)
Інші імена
Робоча температура
-40°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Час виробництва виробника
15 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
2.4A (8/20µs)
Потужність @ Частота
10.5pF @ 1MHz