Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
STMicroelectronics
BYT12PI-1000
Параметри виробів
Напруга - вперед (Vf) (макс.) @ Якщо
1.9V @ 12A
Напруга - Реверс DC (Vr) (Макс)
1000V
Пакет пристрою постачальника
TO220AC Isolated
Швидкість
Fast Recovery = 200mA (Io)
Серія
Зворотний час відновлення (trr)
155ns
Упаковка
Bulk
Пакет / Корпус
TO-220-2 Isolated Tab
Інші імена
Робоча температура - з'єднання
-40°C ~ 150°C
Тип монтажу
Through Hole
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Тип діодів
Standard
Детальний опис
Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated
Поточний - зворотний витік @ Vr
50µA @ 1000V
Поточний - середній виправлений (Io)
12A