Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > BTA24-600CW
BTA24-600CW
STMicroelectronics
BTA24-600CW
Параметри виробів
Напруга - Off State
600V
Напруга - Гейт Тригер (Vgt) (Макс)
1.3V
Тип триаку
Alternistor - Snubberless
Пакет пристрою постачальника
TO-220AB
Серія
Snubberless™
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TO-220-3
Інші імена
497-2419-5-ND
Робоча температура
-40°C ~ 125°C (TJ)
Тип монтажу
Through Hole
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Детальний опис
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Поточний - Про стан (It (RMS)) (Макс)
25A
Поточний струм - 50 ГГц безперервний, 60 Гц (Itsm)
250A, 260A
Поточний - Hold (Ih) (Макс)
50mA
Поточний - Гейт тригера (Ігт) (Макс)
35mA