Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - діоди > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
Параметри виробів
Напруга - зворотне відведення (тип)
33V
Напруга - затиск (макс.) @ Ipp
53.3V
Напруга - розподіл (мін)
36.7V
Однонаправлені канали
1
Тип
Zener
Серія
SMBJ, TRANSIL™
Захист силової лінії
No
Потужність - пік імпульсу
600W
Упаковка
Original-Reel®
Інші імена
Робоча температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
11.8A