L4957AD1.5
STMicroelectronics
L4957AD1.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
Параметри виробів
Падіння напруги (макс.)
Напруга - вихід (мінімальний / фіксований)
1.5V
Напруга - вихід (Макс)
Напруга - вхід (Макс)
14V
Пакет пристрою постачальника
D2PAK
Серія
Особливості захисту
Over Temperature, Short Circuit
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Тип виводу
Fixed
Конфігурація виводу
Positive
Інші імена
Робоча температура
0°C ~ 125°C
Кількість регуляторів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
2 (1 Year)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Детальний опис
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
Поточний - спокійний (Iq)
2mA
Поточний - вихідний
5A