Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Параметри виробів
Тип
Толерантність
±1%
Пакет пристрою постачальника
Розмір / розмір
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Захист
Unshielded
Серія
1210R
Рейтинги
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Упаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / Корпус
2-SMD
Інші імена
1210R-104F TR 2000
Робоча температура
-55°C ~ 125°C
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Матеріал - основний
Ferrite
Час виробництва виробника
36 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Частота індуктивності - тест
2.5MHz
Індуктивність
100µH
Висота - сидяча (макс.)
0.101" (2.57mm)
Частота - самостійний резонанс
8MHz
Детальний опис
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Опір постійного струму (DCR)
13 Ohm Max
Поточний рейтинг
120mA