SMBYW02-200
STMicroelectronics
SMBYW02-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Параметри виробів
Напруга - вперед (Vf) (макс.) @ Якщо
1.25V @ 6A
Напруга - Реверс DC (Vr) (Макс)
200V
Пакет пристрою постачальника
SMB (DO-214AA)
Швидкість
Fast Recovery = 200mA (Io)
Серія
Зворотний час відновлення (trr)
35ns
Упаковка
Cut Tape (CT)
Інші імена
SMBYW02200
Робоча температура - з'єднання
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Тип діодів
Standard
Детальний опис
Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Поточний - зворотний витік @ Vr
10µA @ 200V
Поточний - середній виправлений (Io)
2A