Будинок > Продукти > Дискретні напівпровідникові продукти > Тиристори - SCR > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
Параметри виробів
Напруга - на стан (ВТМ) (Макс)
1.9V
Напруга - Off State
800V
Напруга - Гейт Тригер (Vgt) (Макс)
1.3V
Пакет пристрою постачальника
TOP3
Серія
Тип SCR
Standard Recovery
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TOP-3
Інші імена
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Робоча температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтажу
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Детальний опис
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Поточний - Про стан (It (RMS)) (Макс)
50A
Поточний - Про стан (It (AV)) (Макс)
32A
Поточний - Off State (Макс)
10µA
Поточний струм - 50 ГГц безперервний, 60 Гц (Itsm)
580A, 610A
Поточний - Hold (Ih) (Макс)
150mA
Поточний - Гейт тригера (Ігт) (Макс)
80mA