Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - тиристори > LCP1511DRL
LCP1511DRL
STMicroelectronics
LCP1511DRL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Параметри виробів
Напруга - Off State
Напруга - розрив
Серія
LCP
Упаковка
Cut Tape (CT)
Пакет / Корпус
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Інші імена
Кількість елементів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
30A
Поточний - Hold (Ih)
150mA