STU65N3LLH5
STMicroelectronics
STU65N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N CH 30V 65A IPAK
Параметри виробів
Vgs (th) (Макс.) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (Макс)
±22V
Технологія
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет пристрою постачальника
I-PAK
Серія
STripFET™ V
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
7.3 mOhm @ 32.5A, 10V
Розсіювання живлення (макс.)
50W (Tc)
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Інші імена
Робоча температура
-55°C ~ 175°C (TJ)
Тип монтажу
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Вхідна ємність (Ciss) (макс.) @ Vds
1290pF @ 25V
Плата за воріт (Qg) (макс.) @ Vgs
8nC @ 4.5V
Тип FET
N-Channel
Особливість FET
Напруга привода (максимальна кількість кадрів, мін. Індикація на)
4.5V, 10V
Водовідведення до джерела напруги (Vdss)
30V
Детальний опис
N-Channel 30V 65A (Tc) 50W (Tc) Through Hole I-PAK
Поточний - безперервний стік (Id) @ 25 ° C
65A (Tc)