STD40NF03LT4
STMicroelectronics
STD40NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
Параметри виробів
Vgs (th) (Макс.) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Макс)
±20V
Технологія
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет пристрою постачальника
DPAK
Серія
STripFET™ II
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
11 mOhm @ 20A, 10V
Розсіювання живлення (макс.)
80W (Tc)
Упаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / Корпус
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Робоча температура
-55°C ~ 175°C (TJ)
Тип монтажу
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Вхідна ємність (Ciss) (макс.) @ Vds
1440pF @ 25V
Плата за воріт (Qg) (макс.) @ Vgs
30nC @ 5V
Тип FET
N-Channel
Особливість FET
Напруга привода (максимальна кількість кадрів, мін. Індикація на)
5V, 10V
Водовідведення до джерела напруги (Vdss)
30V
Детальний опис
N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
Поточний - безперервний стік (Id) @ 25 ° C
40A (Tc)