VNP10N07
STMicroelectronics
VNP10N07
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
Параметри виробів
Напруга - Постачання (Vcc / Vdd)
Not Required
Напруга - навантаження
55V (Max)
Переключіть тип
General Purpose
Пакет пристрою постачальника
TO-220AB
Серія
OMNIFET™, VIPower™
Rds On (тип)
100 mOhm (Max)
Співвідношення - Вхід: Вихід
1:1
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
TO-220-3
Тип виводу
N-Channel
Конфігурація виводу
Low Side
Інші імена
Робоча температура
Кількість виходів
1
Lead free / RoHS Compliant
Інтерфейс
On/Off
Тип вводу
Non-Inverting
Особливості
Захист від помилок
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Поточний - вихідний (Макс)
7A