Будинок > Продукти > Захист захисту > ТВС - тиристори > LCP02-150M
STMicroelectronics
LCP02-150M
STMicroelectronics
THYRISTOR 250A POWERSO-10
Параметри виробів
Напруга - Off State
Напруга - розрив
Серія
LCP
Упаковка
Tube
Пакет / Корпус
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Кількість елементів
1
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
3 (168 Hours)
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Поточний - Піковий імпульс (8 / 20μs)
250A
Поточний - піковий імпульс (10 / 1000μs)
100A
Поточний - Hold (Ih)
150mA
Ємність
150pF