STL56N3LLH5
STMicroelectronics
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 15A POWERFLAT
Параметри виробів
Vgs (th) (Макс.) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Макс)
+22V, -20V
Технологія
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет пристрою постачальника
PowerFlat™ (5x6)
Серія
STripFET™ V
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
9 mOhm @ 7.5A, 10V
Розсіювання живлення (макс.)
62.5W (Tc)
Упаковка
Original-Reel®
Пакет / Корпус
8-PowerVDFN
Інші імена
Робоча температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтажу
Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL)
1 (Unlimited)
Час виробництва виробника
38 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Вхідна ємність (Ciss) (макс.) @ Vds
950pF @ 25V
Плата за воріт (Qg) (макс.) @ Vgs
6.5nC @ 4.5V
Тип FET
N-Channel
Особливість FET
Напруга привода (максимальна кількість кадрів, мін. Індикація на)
4.5V, 10V
Водовідведення до джерела напруги (Vdss)
30V
Детальний опис
N-Channel 30V 56A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Поточний - безперервний стік (Id) @ 25 ° C
56A (Tc)