Будинок > Продукти > Інтегральні схеми (мікросхеми) > Atosn Stcok > STU7NF25
STU7NF25
STMicroelectronics
STU7NF25
Параметри виробів
Vgs (th) (Макс.) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Макс)
±20V
Серія
STripFET™ II
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
420 mOhm @ 4A, 10V
Розсіювання живлення (макс.)
72W (Tc)
Інші імена
STU7NF25-ND
Робоча температура
-55°C ~ 175°C (TJ)
Вхідна ємність (Ciss) (макс.) @ Vds
500pF @ 25V
Плата за воріт (Qg) (макс.) @ Vgs
16nC @ 10V
10V
Водовідведення до джерела напруги (Vdss)
250V
Детальний опис
N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Through Hole I-PAK
Поточний - безперервний стік (Id) @ 25 ° C
8A (Tc)